• Aktuálne - otvorenie stredných škôl pre všetkých žiakov školy

• Otvorenie stredných škôl

Podľa mapy bude okres Košice IV. od pondelka 10. 5. 2021 v ružovej fáze, to znamená, že sa otvoria stredné školy pre žiakov všetkých ročníkov a vyučovanie bude prebiehať prezenčnou formou. Oznamujeme žiakom našej školy, že vzhľadom k tomu, že v pondelok 10. 5. 2021 sa budú konať prijímacie skúšky pre žiakov 9. ročníka ZŠ, ktorí sa prihlásili na našu školu do študijných odborov, všetci žiaci všetkých ročníkov našej školy prídu na prezenčné vyučovanie v utorok 11. 5. 2021. Školský internát bude otvorený a bude zabezpečené aj stravovanie žiakov. Nástup na internát je možný v pondelok od 16. 00. Žiaci vo veku do 18 rokov - bez testu, žiaci vo veku nad 18 rokov - bez testu, s vyhlásením o bezinfekčnosti.

• Projekt "Modernizácia vyučovania odborných predmetov a informatiky

• V školskom roku 2020/2021 sme sa zapojili do projektu "mikrobity", v ktorom sme získali grant 1000 € na nákup mikrobitov a rôzneho príslušenstva, ktoré poslúžia žiakom rôznych odborov na odborných predmetov aj informatiky. Žiaci sa prostredníctvom mikrobitu zoznámia s programovaním a s činnosťou rôznych senzorov.

Verím, že aj keď nám priebeh projektu narušila všade prítomná Korona, že sa tejto príležitosti zhostíme a že mikrobity nájdu uplatnenie aj na odborných predmetoch, čo má byť prioritou tohto projektu.

• Nadpis

• Nadpis