• Trendsetter

• 14.11.2022 10:36
      • Multimediálny motivačný koncert pre študentov SŠ
      • Dňa 3.11.2022 sa študenti našej školy zúčastnili na hudobnom predstavení, ktoré organizovala agentúra LETart. Koncert sa konal v Starej radnici, na Hlavnej ulici.

Hudobné predstavenie Trendsetter svojim programom chcelo ukázať mladým ľuďom zmysel života, ukázať im dôležitosť medziľudských vzťahov a zastaviť nenávisť, ktorú v nás podnecujú médiá. Šikana aj kyberšikana tu je, bola a aj bude, ale prečo sa ju spoločne nepokúsiť potlačiť? Čo je trendom dnešnej doby? Ako súčasné média ovplyvňujú mladých ľudí? Aké  nástrahy v sebe ukrýva internet? Čo je to kyberšikana? Čo je to grooming? Čo je to HOAX? Všetky tieto otázky a mnohé iné boli postupne odhalené v multimediálnom programe Trendsetter. Na záver nechýbal ani kvíz, do ktorého sa žiaci zapojili.

Trendsetter je program, ktorý rieši otázky mediálnych nástrah silným motivačným slovom a hudbou.