• Nový paušál Go Yoxo v Orange pre držiteľov ISIC, ITIC a EURO<26.

Paušál stoji 15 Eur mesačne a sú v ňom nekonečné volania, nekonečné sms/mms a nekonečné dáta na čet a sociálne siete + ďalších 5GB dát na všetko ostatné. Plus, k paušálu je tzv. Yoxo Market – kde si môžete ďalšie dáta dokúpiť alebo predať, ak ich nepotrebujete (a zníži sa tak mesačný poplatok).

Pôvodný ISIC paušál sa už nepredáva – ale ti, čo ho majú aktivovaný, s nim naďalej môžete pokračovať, pokým budete mať platný preukaz.

• Predĺženie platnosti ISIC

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Aby ste mohli aj v ďalšom školskom roku využívať Preukaz žiaka ISIC/EURO<26
        na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí, je potrebné predĺžiť jeho platnosť.

Obnovte si platnosť preukazu v dvoch krokoch:

1. Zakúpte si známku ISIC v hodnote 13€ na tomto
        linku: https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/skola-znamkaisiceuro/
        Známka Vám bude doručená domov (poplatok za doručenie kuriérom je 3€) alebo
        do školy (možnosť doručenia na školu bude dostupná počas júna a bude bez
        poplatku). Preukaz bude v databázach platný hneď, takže na online zľavy a v ISIC
        appke ho môžete používať okamžite po platbe. Je na Vás, akú možnosť doručenia si
        vyberiete. 

Len s ISIC známkou:

 je dostupný študentský paušál Yoxo s balíkom 30GB dát mesačne
         môžete aktuálne vyhrať pobyt podľa vlastného výberu v hodnote 200 €. Viac
        informácií tu.
         si môžete uplatniť zľavu v predajniach TESCO, v prevádzkach Starbucks,
        McDonald ́s, 101 Drogéria, Martinus, Ševt a na ďalších miestach
        po Slovensku aj v zahraničí
         sa môžete zapájať do súťaží o skvelé ceny (napr. iPhone, Apple AirPods, rôzne
        hodnotné poukazy) na našich sociálnych sieťach

2. Ak chcete využívať preukaz ako dopravnú kartu v MHD, SAD a ZSSK, uhraďte poplatok
        3,60€ za predĺženie dopravnej aplikácie v čipe preukazu zaslaním SMS.
        Text SMS je: TC medzera PRIEZVISKO medzera ČÍSLO ČIPU. SMS pošlite na číslo 8844.

List_revalidacia_2024_-_Platobna_brana.pdf

• Prolongácia Preukazu žiaka 2024

• Ak pokračuješ v štúdiu a chceš aj naďalej využívať svoj Preukaz žiaka ako dopravnú kartu, alebo ako kartu na preukázanie nároku na bezplatné cestovanie železnicami Slovenskej republiky, predĺž si ju cez aplikáciu UBIAN alebo odošli SMS.

Prolongácia cez aplikáciu UBIAN: 1. Prihlás sa do aplikácie UBIAN, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v Môj Ubian. Na webe UBIAN si pridáš Preukaz žiaka cez Nová karta. 2. Nárok na zľavu v doprave na ďalší rok si predĺžiš zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou. 3. Po úspešnej platbe prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk).Terminál ti predĺži platnosti zľavy na dopravu v čipe preukazu. Prolongácia cez SMS: 1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky. Príklad SMS: TC Mrkvicka 12345678901234). 2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3,60 €. Ostatné SMS sú bezplatné. 3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosti zľavy na dopravu v čipe preukazu. Žiadne ďalšie poplatky nie je potrebné uhrádzať pre fungovanie Preukazu žiaka v doprave.

Viac info nájdeš na www.ubian.sk, alebo kontaktuj TransData,

email: preukazziaka@transdata.sk

A4_prolongacia_SMS_2024_mail.pdf