• Exkurzia II. B a II. C tried na polyfunkčnom dome

• 21.10.2019 20:35
      • Dňa 27. septebra 2019 sa žiaci II. B a II. C tried zúčastnili odbornej stavebnej exkurzie na stavenisku polyfunkčnej budovy Business Centre III za doprovodu vyučujúcich Ing. Ingrid Haluškovej a Ing. Vladimíra Popíka.
      • Žiaci II. B triedy študijného odboru Technik vodár vodohospodár a II. C študijného odboru Technik energetických zariadení s vyučujúcimi Ing. Ingrid Haluškovou a Ing. Vladimírom Popíkom sa dňa 27. septembra 2019 zúčastnili odbornej exkurzie zameranej na stavebné predmety. Exkurzia sa konala na stavenisku Business Centre III na rohu Štúrovej a Žižkovej ulice. Lektorom bol Ing. Vladimír Židuliak vo funkcii technického dozoru investora.

Žiaci mali možnosť vidieť interiér 7-podlažnej bubovy, ktorá bude v prízemí slúžiť ako obchody, v suteréne a sčasti v prvom až štvrtom podlaží ako parkovacie miesta, v nadzemnej časti orientovanej do Štúrovej ulice sa budú nachádzať kancelárske priestory a v nadzemnej časti orientovanej do Žižkovej ulice budú nájomné nadštandardné byty. Budova má takmer štvorcový pôdorys s átriom v úrovni 4. podlažia. V átriu bude zriadený malý park pre oddych obyvateľov aj zamestnancov firiem. Na záver si žiaci prezreli model hotovej budovy, ktorý sa nachádza v budove oproti - v Business Centre II.