• Firma HERZ - odborná prednáška spojená s prezentáciou

• 28.11.2016 16:25
      • Dňa 5.10.2016 sa uskutočnila odborná prednáška spojená s prezentáciou, ktorá bola zameraná na nové technológie v systémoch vnútorného vodovodu a ústredného vykurovania. Prednášajúcim bol Ing. Ľubomír Rabík, projektový manažér firmy HERTZ, spoločnosť s.r.o. pre Slovensko. Prednášky sa zúčastnili hlavne učitelia odborných predmetov a majstri odbornej výchovy, ktorí vyučujú žiakov študijného odboru MSIZ. Informácie sprostredkované Ing. Rabíkom boli prínosom pre všetkých zúčastnených. Odborná prednáška bola obohatená o praktické predvedenia niektorých činností, ktoré si zúčastnení mohli aj vlastnoručne vyskúšať. Táto odborná prednáška predstavuje  začiatok spolupráce s firmou HERTZ čo sa týka odborných prednášok pre učiteľov aj žiakov, spolupráca pri tvorbe názorných učebných pomôcok na základe požiadaviek odborných učiteľov a možností firmy. Firma HERZ sa podieľala v blízkej minulosti aj na zásobení odborného výcviku materiálom pre výučbu.