• Exkurzie na stavbe Polyfunkčného domu

• 26.09.2017 09:24
      • Dňa 11. a 18. septembra 2017 sa žiaci II. D a III. D študijného odboru Mechanik stavebnoinštalačných zariadení s vyučujúcou Ing. Ingrid Haluškovou zúčastnili na odbornej exkurzii na stavbe Polyfunkčného domu na Žižkovej ulici v Košiciach.           Žiakov sprevádzal hlavný stavbyvedúci Ing. Jozef Havrilla, ktorý opisoval jednotlivé inštalatérske práce, ktoré už boli vykonané alebo sa práve vykonávalli. Žiaci videli vodovodnú prípojku, vodovodnú šachtu, v suteréne kotolňu, ležatú kanalizáciu a klimatizáciu. V nadzemných podlažiach si pozreli budúce kúpeľne s rozvodmi vody a kanalizácie a tiež pokládku podlahového vykurovania v obytných miestnostiach.