• Exkurzia na stavbe terasových bytov na Žižkovej ulici

• 18.06.2018 12:15
      • Dňa 14. 6. 2018 sa na stavbe terasových bytov na Žižkovej ulici uskutočnila odborná exkurzia. Zúčastnili sa jej žiaci II. C študijného odboru Technik vodár vodohospodár a II. D študijného odboru mechanik stavebnoinštalačných zariadení s vedúcimi Ing. Ingrid Haluškovou, Bc. Miroslavom Bodnárom a Milanom Somošim. Na stavbe ich sprevádzal technik stavby Ing. Marek Boržík. Prehliadka bola zameraná na inštalatérske práce. Žiaci mali možnosť priamo na stavbe vidieť prácu odborníkov - inštalatérov,  ktorí vykonávali kúrenárske práce a s ktorými mohli viesť aj odbornú diskusiu. Potom sa žiaci premiestnili do kúpeľne jedného z bytov, kde prebiehala inštalácia vnútorného vodovodu a následného napojenia vodovodných armatúr. Žiaci aj tu získavali odborné informácie.