• Exkurzia  - Drienovec, Turňa nad Bodvou a Moldava nad Bodvou
      • Exkurzia - Drienovec, Turňa nad Bodvou a Moldava nad Bodvou

• 06.03.2019 12:14
      • 7.12.2018 sa žiaci III.C triedy spolu s majstrami OV zúčastnili exkurzie na troch odlišných miestach. Prvá zastávka bola v Drienovci, kde zachytávajú
        podzemnú vodu z prameňa a následne ju pomocou úpravovne zbavujú škodlivých látok. Druhé zastávka bola v Turni nad Bodvou, kde sa žiaci boli pozrieť na prameň, ktorý vyviera spopod skaly. Tretie miesto, ktoré si žiaci mali požnosť pozrieť bolo v Modlave nad Bodvou. Žiaci tam mohli vidieť vodojem, ktorý zabezpečuje zásobovanie vodou pre celú Moldavu a okolité dediny. Tento vodojem ma objem 2 krát 2000 metrov kubických.
        Exkurzia bola poučná a žiaci mali možnosť vidieť objekty, o ktorých sa v škole učia na teoretickom vyučovaní.