• Bezpečné dni v práci - školské aj celoštátne kolo

• 28.10.2019 08:31
      • Dňa 26.3.2019 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže žiakov "Bezpečné dni v práci" v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v pôsobnosti OZ DLV.

Súťaže sa zúčastnilo 5 družstiev zo študijného odboru Technik vodár vodohospodár, a to :

1.B - 2 družstvá

2.C .- 2 družstvá

3.C - 1 družstvo

1. miesto - žiači 3.C  Lukáš Petráš, Kunštár Adrián, Frederik Štofila - postupujú na celoštátne kolo

2.miesto - žiaci 2.C Šepčíková Anna Mária, Nemček Allan, Tomáš Jančár

3. miesto - žiaci 1.B Dušan Hric, Dobiaš Filip, Branislav Siman

Celoštátne kolo sa uskutoční v Prešove dňa 26.4.2019.

V piatok 26. apríla sa v areáli Strednej odbornej školy lesníckej v Prešove uskutočnil 2. ročník celoslovenskej súťaže žiakov stredných odborných škôl lesníckeho, drevárskeho, stavbárskeho a technického zamerania „Bezpečné dni v práci“. Súčasťou súťaže je udelenie prestížneho putovného pohára predsedníčky Odborového zväzu DREVO – LESY – VODA. Žiak Lukáš Petráš z III.C triedy sa umiestnil na treťom mieste.