• Návšteva predajne spoločnosti Comklima v Košiciach.

• 14.03.2024 14:52
      • Dňa 12.3.2024 sa žiaci I.B triedy v počte11 žiakov zúčastili exkurzie v spoločnosti Comklima za pedagogiského dozoru Ing. Sone Gašparovej. Spoločnosť Comklima sa venuje predaju a montáži klimatizácii a vzduchotechniky pre rezidenčné aj komerčné aplikácie, zároveň zabezpečuje pravidelné servisné prehliadky a opravy zariadení na základe dlhodobých zmlúv alebo jednorázovo (napr. priestory budovy Železničnej stanice v Košiciach, všetky predajne Lidl na Slovensku a pod.). Centrála spoločnosti sídli v Komárne. Hlavný sklad pre východné Slovensko sa nachádza v Trebišove.
        Žiaci sa oboznámili s portfóliom spoločnosti, videli klimatizácie Daikin a Samsung priamo v predajni/ showroome "v akcii", viedli neformálny rozhovor s vedúcim servisného oddelenia pánom Martinom Tomkom.