Exkurzia 13.3.2024

21.03.2024 13:50
      Exkurzia žiakov učebného odboru murár vo firme L&Š

Zváračský kurz

18.03.2024 09:21
      Žiaci študijného odboru Mechanik stavebnoinštalačných zariadení sa začali prakticky vzdelávať na zváračskom kurze.

Školíme montážnikov a maliarov

18.03.2024 09:18
      Dňa 14.3.2024 sa v priestoroch dielní a školského klubu našej školy uskutočnila prezentácia produktov a praktické ukážky firiem Rigips, Weber, Dulux, Wagner a Tesa. Akcie sa zúčastnili aj žiaci a majstri OV učebných odborov murár a maliar.

Exkurzia tehelne LEIER Petrovany a prenájmu debnení PERI v Prešove

16.03.2024 09:08
      Tehelňa na výrobu keramických brúsených tvaroviek LEIER v Petrovanoch a sklad a prenájom debnení a lešení PERI v Prešove.

Návšteva predajne spoločnosti Comklima v Košiciach.

14.03.2024 14:52
      Dňa 12.3.2024 sa žiaci I.B triedy v počte11 žiakov zúčastili exkurzie v spoločnosti Comklima za pedagogiského dozoru Ing. Sone Gašparovej. Spoločnosť Comklima sa venuje predaju a montáži klimatizácii a vzduchotechniky pre rezidenčné aj komerčné aplikácie, zároveň zabezpečuje pravidelné servisné prehliadky a opravy zariadení na základe dlhodobých zmlúv alebo jednorázovo (napr. priestory budovy Železničnej stanice v Košiciach, všetky predajne Lidl na Slovensku a pod.). Centrála spoločnosti sídli v Komárne. Hlavný sklad pre východné Slovensko sa nachádza v Trebišove.
      Žiaci sa oboznámili s portfóliom spoločnosti, videli klimatizácie Daikin a Samsung priamo v predajni/ showroome "v akcii", viedli neformálny rozhovor s vedúcim servisného oddelenia pánom Martinom Tomkom.