• Súťaž. "Čo vieš o anglicky hovoriacich krajinách - Kanada, Austrália a Nový Zéland"

21.03.2019 13:09

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

29.01.2019 15:52
      Dňa 29. 1. 2019 sa uskutočnilo školské kolo HVIEZDOSLAVOVHO KUBÍNA. Zúčastnilo sa 11 žiakov, ktorí predviedli svoj recitátorsky talent. O víťazoch rozhodla porota zložená z Mgr. Ivany Hostovičakovej, Mgr. Kataríny Krištofovej, Mgr. Janky Butalovej a Ing. Slávky Šoltésovej.
      Organizačné zabezpečenie: Mgr. Ivana Hostovičaková
      Výhercami sa stali:
      1. miesto - Anna Mária Šepíková - II.C
      2. miesto - Bibiana Smolenová - I.D
      3. miesto - Samuel Tutko - I.B
      Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť. :)

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE RIMANKA

29.01.2019 15:02
      Ďňa 22. 1. 2019 sa žiaci zo IV.B, IV.E, IV.A a III.C triedy zúčastnili divadelného predstavenia "RIMANKA." Predstavenie sa uskutočnilo v Štátnom divadle v Košiciach o 10.00 hod. Žiakov z jednotlivých tried sprevádzali vyučujúce: Mgr. Ivana Hostovičaková, Mgr. Katarína Krištofová, Mgr. Jana Butalová. Predstavenie sa žiakom veľmi páčilo.
      Divadelné predstavenie zorganizovala - Mgr. Ivana Hostovičaková.

• Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

10.12.2018 08:09
      Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku sa uskutočnilo 29.11.2018, v učebni č. 31.
      Úlohy boli zamerané na počúvanie, riešenie gramatických cvičení a prácu s textom.
      Maximálny možný počet bodov bol – 60. Výsledky:
      1. miesto: Dávid Čík  -  III.C  - 55 bodov
      2. miesto: Matúš Špišák - II.B - 46 bodov
      3. miesto: Samuel Tutko - I.B - 45 bodov

Organizátorky súťaže: Ing. Katarína Goldová, Ing. Hana Nováková
    • OLYMPIÁDA ZO SLOVENSKÉHO JAZYKA - školské kolo

28.11.2018 13:15

Dňa 27.11.2018 sa tak ako každý rok konalo na našej škole školské kolo olympiády zo slovenského jazyka. Zúčastnilo sa jej 27 žiakov z 1.-4. ročníka. Ich úlohou bolo vypracovanie testu, ktorý obsahoval 24 úloh a napísanie slohovej práce.Úlohu najlepšie zvládli títo žiaci :

1. miesto : Ladislav Kulcsár (IV.A)

2. miesto : Anna Mária Šepíková (II.C)

3. miesto : Samuel Tutko (I.B)

Organizačné zabezpečenie : Mgr. Martina Mikulová