• Mladý remeselník 2014

08.12.2014 11:44

12. – 13.11.2014 – sa uskutočnila v Prešove medzinárodná súťaž zručností v odbore murár Mladý remeselník 2014. Súťaže sa zúčastnili žiaci z I.F odboru murár R.Horváth a L.Pataki.V konkurencii 9 družstiev sa naša škola umiestnila na 3.mieste. Prvou úlohou bolo vyhotovenie segmentu komína z lícových tehál a druhou úlohou bolo vyhotovenie segmentu z presných tvárnic Ytong a zhotovenie sadrovej omietky Rimano Uni s osadením rohových Al líšt.

• Odborný seminár - Nízkoenergetické a pasívne domy

08.12.2014 11:35

6.11.2014 – sa uskutočnil odborný seminár zameraný na nové technológie a materiály používané pri realizácii nízkoenergetických a pasívnych budov. Odbornej aktivity sa zúčastnili naši učitelia odborných stavebných premetov, ako aj žiaci a pedagógovia z SOŠT SNV, SPŠSaZ Košice, SOŠT Rožňava, SOŠ Ostrovského, SOŠ Kráľovský Chlmec, celkovo 58 účastníkov. Prednáška bola veľmi zaujímavá, prednášateľom bol Mgr.Petrík, zástupca firmy DOM-OV Slovensko, s.r.o.

• Odborný seminár - Liate podlahy

08.12.2014 11:32

23.10.2014 sa v odbornej učebni COV uskutočnil odborný seminár o nových technológiách a postupoch používaných v stavebníctve so zameraním na liate podlahy. Odbornej aktivity sa zúčastnili naši učitelia odborných stavebných premetov, ako aj žiaci a pedagógovia z SOŠT SNV, SPŠSaZ Košice, SOŠT Rožňava, SOŠ Ostrovského, SOŠ Kráľovský Chlmec, celkovo 44 účastníkov. Prednáška bola veľmi zaujímavá, prednášateľom bol Ing. Samsely, zástupca firmy MI TOP.