Deň v škole s vodovodnou - video súťaž.

05.06.2024 16:06
      Ocenenie pre I.B odbor mechanik stavebnoinštalačných zariadení za video spot Môj deň s vodovodnou.

Tím Cuculus má 1. miesto!

05.06.2024 16:09
      Uspeli sme v súťaži Teplo a odpad, ktorú vyhlásila spoločnosť MH Teplárensky holding, a.s. v rámci programu Skúsenosť vs mladosť.

Súťaž v programovaní micro:bitov

05.06.2024 12:22
      4. mája sa uskutočnil 0. ročník programátorskej súťaže. Súťažilo sa v družstvách. Chlapci preukázali vedomosti v porgramovaní micro:bitov, riešili zadané úlohy, museli prejaviť aj vlastnú kreativitu vo voľnej téme.
      Všetci boli úžasní, vyhrať mohlo len jedno družstvo. Bola to dvojica z III. C Daniel Vágási a Alexander Bilik. Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo z III. A - Maximilián Rákoš a Mário Sitár a na treťom mieste skončili chlapci opäť z III. C Adam Koscelánsky  Viliam Varga.....

Súčinnostné cvičenie "POVODEŇ KOŠICE 2024

04.06.2024 11:45
      Dňa 29.5.2024 sa naša škola zúčastnila súčinnostného cvičenia spojené s ukážkou a precvičením činnosti SVP š.p, HaZZ, ZZS a mesta Košice pri vykonávaní povodňových zabezpečovacích a záchranných prác v súčinnosti s Integrovaným záchranným systémom, pri zabezpečovaní záchrany osôb a ochrany životného prostredia.

Krajské kolo Mladý záchranár CO

04.06.2024 11:48
      Dňa 27.5.2024 sme opäť prezentovali našu školu na súťaži Mladý záchranár CO. Zároveň sme pracovali aj ako rozhodcovia na stanovišti Hasenie požiarov..