• MATEMATICKÝ KLOKAN 2024

04.04.2024 09:16
      Dňa 26.3.2024 sa žiaci prvých až tretích ročníkov zúčastnili celoslovenskej matematickej súťaže MATEMATICKÝ KLOKAN.

Akciu zabezpečil: Ing. Mgr. S. Lengyel Macková

Exkurzia KOSIT 2024

04.04.2024 09:15
      Dňa 1.2.2024 sa žiaci II.A triedy v rámci vyučovania predmetu ekológia zúčastnili exkurzie v spoločnosti KOSIT.

Akciu zabezpečil: Ing. Martin Habala

Sieň elektrických výbojov

25.03.2024 15:20
      Dňa 30.1.2024 sa uskutočnila exkurzia v STM Košice. Exkurzie sa zúčastnila trieda III.C.
    • ZÁBAVNÁ MATEMATIKA

18.03.2024 08:21
      Dňa 6.3.2024 sa uskutočnila matematická súťaž Zábavná matematika pod vedením pani učiteľlky RNDr. Ingrid Gregovej. Súťaže sa zúčastnilo 10 žiakov našej školy.
      Blahoželáme víťazom:
      1. miesto D. Vágási III.C
      2. miesto D. Tomáš I.C a N. Prokopová I.F
      3. miesto P. Szilasi IV.B
    • Ekonomická olympiáda

10.12.2023 20:56
      Už tradične v decembri – konkrétne ôsmeho - sa konal ďalší ročník školského kola Ekonomickej olympiády. V našej škole sa do súťaže zapojili druháci študijných odborov, ktorí mali za úlohu v on-line priestore zodpovedať 25 skutočne náročných otázok z ekonomického sveta. Nebolo to ľahké, ale zvládli to všetci zúčastnení. Na prvých troch miestach v rámci našej školy sa umiestnili:
      1.miesto: Alex Marčák               II.A,
      2.miesto: Samuel Skladaný        II.C,
      3.miesto: Samuel Makónyi         II.B.
      Na ďalších miestach sa postupne umiestnili ostatní súťažiaci, ktorými boli:
                  Z II.A – Patrik Prokšej a Tomáš Patrik Varga,
                  Z II.B – Dávid Varga, Michal Džavoronok a Levente Makai,
                  Z II.C – Lukas Lorinc
      Na postup do krajského kola podľa podmienok tohtoročných pravidiel Ekonomickej olympiády bodový zisk nášho víťaza nestačí, no všetci súťažiaci získali aspoň skúsenosť a vedomosť, že oblasť ekonómie je naozaj veľmi široká a je v nej mnoho tém z teórie i praktického života.
      Organizátor súťaže na škole: Ing. H. Nováková