• Súťaž - EKOLÓGIA V STAVEBNÍCTVE

14.12.2017 10:16
      Dňa 11.12.2017 sa uskutočnil pod vedením Ing. Beáty Sárossyovej a Ing. Ivety Vargovej 1. ročník odbornej súťaže EKOLÓGIA V STAVEBNÍCTVE. Súťaž bola určená pre žiakov študijných odborov stavebného zamerania. Zúčastnili sa jej žiaci 1.-4. ročníka študijných odborov MSIZ, TVV a SPO. Vedomosti žiakov z oblasti ekológie v stavebníctve preverili testy. Rozhodujúcim kritériom úspešnosti bol okrem bodového hodnotenia aj čas, za ktorý žiaci úlohy vyriešili. Súťaže sa zúčastnilo 24 žiakov. Najúspešnejšími boli žiaci III. E triedy, ktorí obsadili prvé dve miesta a žiak III.D obsadil tretie miesto. Všetci účastníci boli odmenení sladkými odmenami.
      Ocenení žiaci:  1. Mário Uličný (III.E)
                             2. Erik Paranič (III.E)
                             3. Milan Doro (III.D)

Vysledkova_listina_zo_sutaze_Ekologia_v.docx

• Odborná exkurzia na Polyfunkčnom objekte

10.11.2017 12:53
      Dňa 19.10.2017 sa žiaci I.D - študijného odboru Mechanik stavebnoinštalačných zariadení za doprovodu Ing. Ivety Vargovej zúčastnili odbornej exkurzie na Polyfunkčnom objekte na Žižkovej ulici.
    • Exkurzia na stavbe Bytového domu na Kukučínovej ulici

10.11.2017 12:50
      Dňa 10.10. a 18.10. 2017 sa žiaci II.E triedy - študijného odboru SPO a III.F triedy - učebného odboru Murár zúčastnili v doprovode Ing. Ingrid Haluškovej exkurzie na stavbe Bytového domu na Kukučínovej ulici. Exkurzia bola zameraná na izoláciu proti vode, suterénne murivo, nadzemné tvarovkové murivo, stužujúci veniec a debnenie stropu.
    • Exkurzie na stavbe Polyfunkčného domu

26.09.2017 09:24
      Dňa 11. a 18. septembra 2017 sa žiaci II. D a III. D študijného odboru Mechanik stavebnoinštalačných zariadení s vyučujúcou Ing. Ingrid Haluškovou zúčastnili na odbornej exkurzii na stavbe Polyfunkčného domu na Žižkovej ulici v Košiciach.
    • Výlet spojený s exkurziou - Environmentálne vzdelávacie vodárenské zariadenie v Michalovciach.

02.07.2017 17:33
      Dňa 28.6.2017 sa žiaci I.C, II.E a III.D zúčastnili exkurzie v Environmentálnom vzdelávacom vodárenskom zariadení v Michalovciach, ktorú zorganizovala Ing. Beáta Sárossyová. Ako pedagogický doprovod sa zúčastnili exkurzie aj Mgr. Anna Kalivodová a Ing. Hana Nováková.