• Zmeny vo vyučovaní od 1. marca 2021

• 1. marca 2021 sa začínajú končiace ročníky vyučovať prezenčne. 3. ročník učebných odborov - murár, stolár, strechár a krajčírka, 2. ročník dvojročných učebných odborov - stavebná výroba a výroba konfekcie a 4. ročník študijných odborov - MHT, MSIZ, TVV, TEZ, SPO, OOMP prídu do školy.

Plnoletý žiak je povinný sa preukázať negatívnym testom najviac 7 dní starým a čestným vyhlásením.

Neplnoletý žiak je povinný sa preukázať negatívnym testom najviac 7 dní starým a kópiou negatívneho testu najviac 7 dní starého svojho zákonného zástupcu a čestným vyhlásením zákonného zástupcu a žiaka.

Zamestnanec je povinný preukázať sa negatívnym testom najviac 7 dní starým a čestným vyhlásením.

Plnoletý žiak : plnolety_ziak.docx

Zákonný zástupca a neplnoletý žiak: ziak_-_zz.docx

Zamestnanec: zamestnanec.docx

Žiadam všetkých, aby reagovali na správy, telefonáty aj maily od svojich triednych učiteľov. Len tak dosiahneme hladký priebeh nástupu na prezenčné vyučovanie.

• Vyučovanie od 8. februára 2021

• Zriaďovateľ KSK dnes popoludní rozhodol, že žiaci 8.2.2021 do škôl nenastúpia. Termin nástupu zatiaľ stanovil na 1.3.2021, teda po jarných prázdninách.

• Nadpis

• Nadpis