06.12.2020 16:37
      Olympiáda v anglickom jazyku

Krajské kolo súťaže - Hviezdoslavov Kubín 2020 - 66. ročník

07.10.2020 13:16

Žiačka 4.C triedy - Anna Mária Šepíková sa dňa 6. 10. 2020 zúčastnila KRAJSKEJ SÚŤAŽNEJ PREHLIADKY V UMELECKOM PREDNESE POÉZIE A PRÓZY, TVORBE DIVADIEL POÉZIE A DETSKÝCH RECITAČNÝCH KOLEKTÍVOV KSK. Miesto konania: Kultúrne centrum Údolia Bodvy a Rudohoria v Košiciach.

Tentokrát kvôli situácii okolo covid19 prebiehalo KK Hviezdoslavovho Kubína inak, ako v predchádzajúcich rokoch - z prednesu každého zo súťažiacich sa urobila nahrávka. Jednotlivé nahrávky boli odovzdané komisii, ktorá rozhodne o víťazovi.

Anke Šepíkovej veľmi pekne ďakujeme za účasť.

Mgr. Ivana Hostovičaková.

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE TOM, DICK A HARRY!

20.06.2020 18:37
      Dňa 26. 2. si žiaci z III.A, III.C a III.D triedy pozreli divadelné predstavenie "TOM, DICK A HARRY" v Štátnom divadle v Košiciach. Táto bláznivá situačná komédia sa už dlhšie drží v repertoári Štátneho divadla Košice. Predstavenie žiakov nesklamalo. Z divadla odchádzali nadšení a verím, že v budúcnosti sami nájdu cestu do takýchto stánkov kultúry, čo bolo aj jedným z cieľom podujatia. Žiakov z jednotlivých tried sprevádzali vyučujúce: Mgr. Ivana Hostovičaková, Mgr. Katarína Krištofová, Mgr. Jana Butalová.
      Divadelné predstavenie zorganizovala: Mgr. Ivana Hostovičaková.
    • Súťaž o anglicky hovoriacich krajinách

20.02.2020 08:41
      Súťaž o anglicky hovoriacich krajinách

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2020

28.01.2020 10:11
      HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2020

Dňa 27. 1. 2020 sa uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín - umelecký prednes poézie a prózy. Zúčastnilo sa 9 žiakov. Súťažiaci si zmerali sily v prednese prozaických a básnických textov. Porota v zložení: Ing. Slávka Šoltésová, Mgr. Katarína Krištofová, Mgr. Jana Butalová a Mgr. Ivana Hostovičaková si pozorne vypočula prednes všetkých recitátorov/recitátoriek a rozhodla o víťazoch:

1. miesto - Anna Mária Šepíková - III. C - próza

2. miesto - Denisa Koribaničová - III.E - poézia

3. miesto - Bibiána Smolenová - II.D - próza

4. miesto - Jozef Fialík - I.C - poézia

Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželám!

Organizátor: Mgr. Ivana Hostovičaková.