• Šťastný rok 2013

• Všetkým žiakom školy, ich rodičom, pedagogickým, nepedadogickým zamestnacom školy, partnerom a priaznivcom, ako aj žiakom, ktorí majú záujem o štúdium na našej škole želám zdravie, šťastie, rodinnú pohodu, študijné a pracovné úspechy. PhDr. Ján Pituch, riaditeľ

• Projekt Leonardo - prípravné stretnutie v Estónsku

• Projekt Leonardo

V dňoch 7.1.2013 - 11.1.2013 sa učiteľky školy Ing. Marta Kohútová a Ivana Koľová zúčastnili v estónskom Rakvere na prípravnom stretnutí podprogramu Leonardo - multilaterálne partnerstvo.. Cieľom stretnutia bolo zoznámenie sa jednotlivých partnerov  a vytýčenie cieľov možnej budúcej spolupráce. Stretnutie sa uskutočnilo na Rakvere Ametikool (Rakvere Vocational School). Budúcimi partnermi v projekte "Teach me wood"  by mali byť stredné školy z Francúzka, Nemecka, Estónska, Islandu  a Turecka. V rámci pracovného programu bola vypracovaná prihláška, ktorá bude podaná do 23.02.2013 do národnej agentúry a v prípade schválenia spolupráca bude trvať v rokoch 2013 – 2015.

MK

• Odovzdávanie hasičskej techniky

• Dňa 30. 10. 2012 odovzdal riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Košiciach plk. Ing. Jozef Fedorčák ďalšiu hasičskú techniku, ktorá bude slúžiť pre teoretické a praktické vyučovanie žiakov študijného odboru mechanik hasičskej techniky.

• Nadpis

• Nadpis